| SatanaInIzmene a întrebat:

Intrebare cu 322 de raspunsuri...
Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 15.01.2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU" bla bla bla...
Finalul e genial ( de prost ) Cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat! rolling on the floor

Intrebarea mea : Hey! Haideti sa scriem aici cat de rau va pare atunci cand aveti intr-adevar nevoie de un raspuns si nu primiti, iar cand vedeti intrebari ca specimenele de mai sus, se regasesc 322 de raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

@ TheBugDude:
Bă, la câte întrebări cretine sunt pe TPU, nu m-ar fi surprins să fie şi asta una din ele. Ok, vina mea. N-am citit calumea întrebarea ta.
Într-adevăr, e aiurea să aştepţi câteva ore zgâindu-te la monitor, un răspuns de care chiar ai nevoie, doar că e mult mai simplu să răspunzi la întrebări uşoare şi puţin penibile gen ''de unde eşti?'', iar firea umană ne împinge să alegem mereu calea uşoară, cam aşa obţin ăia cele 322 de răspunsuri.

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa mai zici ceva? Of, of...
http://www.youtube.com/watch?v=XcUABO4jsYc&feature=related
Se pare, ca numai unu din zece citeste intrebarile pana la sfarsit sau are capacitatea sa le inteleaga. Nici nu stiu, daca sa rad sau sa plang...

Iar raspunsul la intrebarea ta se subintelege.
Si, totusi, adevarul este, ca daca mai multi ar/am STI raspunsurile la intrebarile mai complicate, care, eventual, necesita atentia unui specialist in domeniu, ar avea si ele mai multe raspunsuri.
Si un copil de 5 ani stie, unde locuieste sau cum il cheama, dar care e secretul fericirii (asa, ca idee), nu stie sigur nici un intelept de 80 de ani. Iar pe TPU predomina cei de 8-14 ani. Concluziile le tragi singur.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pitești/Argeș.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să știi că nu mai pot de tine, @Tammy!
Răspunsurile vin în funcție de întrebare!
Oare aici găsești răspunsuri la adevărate frământări ale omenirii?
Lasă garda jos!
Ți-am răspuns pe jumătatea întrebării, cap sec și nici nu plâng că îmi dai tu stupid!
Să nu plesnești de atâta râs fals.
Pa, pa.

| LittleandLiars a răspuns:

OG Oamneilor nu va cerut sa ii spuneti orasul.Va spus ca acea intrebare la care eu bineintles am raspuns (ce o fi fost in mintea mea?blushing) are 322 de raspunsuri si nu este o intrebare care sa ajute pe cineva.Este pur si simplu lipsa de ocupatie. Iara alte intrebari care chiar au nevoie de un raspuns nu il au.

Treziti-va! Bine vreti sa fim uniti nu zic sa nu fim din contra dar este prea ciudat ca o intrebare care nu ajuta deloc pe nimeni are 322 de raspunsuri si o intrebare care chiar are nevoie de un raspuns nu il are.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Braila.

Intradevar, si eu am intrebari la care nu am primit raspusuri corecte. Iar ceilalti, care posteaza intrebari fara sens, care nu le folosesc la absolut nimic, primesc o multime de raspunsuri.

| missReckless a răspuns:

Piteşti.

| Yumitsu a răspuns:

Pai e mai greu sa raspunzi la o intrebare la a carui raspuns trebuie sa gandesti. Si sa te concentrezi, sa pui logica si creierul in miscare...

| Yumitsu a răspuns:

Da, si apropo, acum a disparut asa ca puteti sa rasuflati usurati acum))

| zizi000 a răspuns:

Bucurestihappy

| MidnightLady a răspuns:

Superb! Hai, ca macar 200 aduni si tu. laughing
Scriu si eu orasul?hee hee

| MidnightLady a răspuns:

Tammy, de ce esti rau/rea? Nu vezi ca mai are putin pana la podium? De ce vrei tu, neaparat, sa-i pui piedici? Nu conteaza ce raspunzi, important e sa raspunzi, s-aduni puncte! Si eu i-am dat stupi, dar din alte motive. Mai exact, raspuns incomplet. Vazusem pe undeva, Pitesti/Arges/Romania/UE! Daca scria asa, ma rugam sa primeasca fundita.

| RappiNOnProductioN a răspuns:

Gandeste putin logic, orasul tau ar fi Bucuresti, este capitala sunt cei mai multi acolo.

| deadea23 a răspuns:

Cluj.

| iauru a răspuns:

Ce prostiee

| monykue a răspuns:

Jud valcea oras dragasani aaaaaaa stai pai un oras mare apropiat e ramnicu valcea

| SatanaInIzmene explică:

rolling on the floor offf, a dracu limba romana. Oameni buni, nu vreau sa-mi insirati orasele de unde sunteti.Ma doare in cur de unde veniti sau in ce cartiere locuiti, din contra, vroiam sa condamnati prostia, nu s-o sustineti.
Intrebarea la care faceam referire e prima de la ¨Populare¨. Doar doi au inteles ce am vrut sa zic.

| SatanaInIzmene explică:

MidnightLady - de ce crezi ca am pus intrebarea mai ambigua? Sa se mai incurce lumea si sa fac si eu macar 100... 100 si-un pic.Doar ma roade invidia cand vad sute de raspunsuri.Intru in fibrilatie laughing

| SatanaInIzmene explică:

Off-topic

Va rog frumos, fara injuraturi de clasa a 3-a, gen : cap sec! Daca va apucati, faceti-o ca la carte : baga-mi-as, scotea-mi-as... d´astea originale laughing

| MrCernea a răspuns:

Bucuresti!;[

| ilegale a răspuns:

Hmm.Galatiwinking

| hgfdsa a răspuns:

Constanta

| emulas a răspuns:

Iasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaslui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai am cuvinte sa descriu prostia in acre traim.
Bai frate, ce a ajuns lumea asta.In loc sa ajuti pe unu` care intr-adevar are nevoie de ajutor, dai raspunsuri cu caru` uneia care vrea doar sa faca un rahat de sondaj.Chiar nu`i inteles sensul, putin imi pasa mie de unde e x si y sau care oras predomina pe TPU.
Si mai are si 322 de rapunsuri, ptiu, imi vine sa ma dau cu capu` de pereti.
In fine, degeaba zic, ca peste cateva minute ma vad cu 2-3 stupiduri de la aia care incurajeaza mizeriile astea, si`mi sar in cap ca ce`mi pasa mie ce fac altii.
Bafta`!

| Iasmi99 a răspuns:

Suceava

| AlwaysVanillaa a răspuns:

Vaslui