| HelpBoy a întrebat:

Hey la metin as vrea sa imi cumpar un pfn+9 dar as vrea sa fie pentru duel care trebuie sa o aiba mai mare pm sau pc? si km cat ar trebui sa aiba paguba sa fie bun. Funda

1 răspuns:
| YourFriend a răspuns:

Pai depinde daca ai magiile pe arc, ia-ti un pfn cu PM cat mai mare (25-35...), iar pentru ninja pe pumnale un pfn bun ar fi unul care ar avea cam 10-15 PM si 25-30 PC... dar nu cred ca o sa gasesti asa ceva, daca ai crescut la STR, ia unul cu PM mare, cam 30. fundita? big grin