| ALIASkid a întrebat:

[funda]/. La metin, pentru. o arma buna de duel e bine sa ai paguba cu - sau cu +? care e mai bun va rog raspundeti repede funda inca odataaa si mssss anticipat:*

Răspuns Câştigător
| RealTh3k a răspuns:

Paguba medie sa fie cu minus iar paguba competenta sa fie cat mai mare. Ex :Rib PM -19 PC 14. + pietre de pvp.

2 răspunsuri:
| Sinitar a răspuns:

Salut, prietene pentru duel iti trebuie paguba competentei cu + cat mai mult dar nu strica nici cea medie, intelegi?

| RealTh3k a răspuns:

Trebuie sa ai paguba medie cu minus iar paguba competenta cat mai mare ex pc +5