| HelpBoy a întrebat:

La metin un fms trebuie sa aiba neaparat paguba Competentei?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Da.altfel nu ti-l cumpara nimeni.Trebuie sa scazi pretu pana la 600-700 ca.

4 răspunsuri:
| FurniciCoapte a răspuns:

Depinde pentru ce clasa este:
War corp-trebuie paguma medie mare, nu pc.
sura arme-iarasi pm
Doar la sura magie neagra trebuie pc mare, dar asta numai la arma de duel
Bafta!

| Allexutsu a răspuns:

La metin paguba competentei iti trebuie la sura sau la orce rasa la duel dar paguba medie iti trebuie la crescut si sa spargi metine sper ca te-am ajutatwinking

| aL3cs a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa aiba.depinde.unele au, unele nu. poate sa aiba decat paguba medie

| haicumine21 a răspuns:

Nu nu trebuie sa aiba competenta neaparat. Fms-urile cu paguba competentei sunt in general de duel pentru ca dai mai mult cu skilurile. fms-urile cu paguba medie sunt pentru crescut pentru ca dai mai mult dmg cu sabia