| AnnaSakamaki a întrebat:

Hey, lume! Am si eu o intrebare. Ce este chestia cu Charlie Charlie Challenge / Pencil Game? Am jucat si eu, dar nu imi merge. Este fake sau real?

Răspuns Câştigător
| Xx420blazeitXx a răspuns:

Este o chestie care a devenit virala, oricum cred ca este fake, am incercat si eu si nu merge happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar multa minte va mai trebuie sa tot intrebati daca e real... ce spanacul meu sa fim seriosi

| BadAngel3 a răspuns:

Toti intreaba asta...ce viral a ajuns. Normal ca e FAKE. Am incercat si eu si nu merge.
Deci
.
. FAKE

| Happinessssss a răspuns:

Bună.

În Charlie Challenge te zoci un fel de "x|0". Charlie e un demon de 10 ani, cică. Faza e fake. Acum pe bune, nu stă dracu' să-mi miște mie\ție\altcuiva nișt e creioane. mai nou am văzut că uni încep să spună că cică au ajuns în spital, și e din cauza Challenge-ului ăsta tâmpit. straight face Dacă nu crezi în așa ceva, nu-i bai. Imaginația le joacă feste multora. laughing sau... poate chiar există așa ceva, dar eu cel puțin nu am văzut așa, și sincer, nu mă tentează. laughing E FAK smr, mă disperă oamenii ăștia obsedați. Wow, se filmează când suflă și mișcă un creion.