| notefree a întrebat:

Buna imi poate spune si mie cineva carei faza cu charlie charlie de unde a inceput sau daca e real?
Pentru cei ce nu stiu cautati pe youtube charlie charlie pencil game.

7 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Opinia mea este urmatoarea:
nu este vorba de nici un spirit, tu iti raspunzi singur la intrebare.de fiecare data cand intrebi stii raspunsul la intrebare, iar campul tau magnetic, energia spirituala, gravitationala sau ce naiba ar fi duce creionul spre raspunsul corect! ia pune tu o intrebare la care nu stii raspunsul!tonguesunt 50% sanse sa-ti raspunzi gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e real. Am gasit si cea mai clara dovada.

https://www.youtube.com/watch?v=XpsaKu6zNtw

| ELY098723456778990 a răspuns:

Faza e ca trebuie sa sufli in dreptul creioanelor si ele se vor muta la "yes" sau la "no".Si este evident fake.

| Andrei02132 a răspuns:

O sa incerc si eu maine laughing totusi nu pare real

| Ursulacie a răspuns:

Buna, uite aici o explicatie de la acesta faza :P
http://cugeteaza.ro/facebook/2015/05/29/provocarea-charlie-charlie/

| Tomas_Andreea_1994 a răspuns:

Facătură