| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Heyhappy? Pentru fanii Twilight.thinking cand citeam mi-a venit o intrebare in minte. Daca l-ar musca un vampiri pe Jacob sau pe alt varcolac... s-ar transforma in vampiri sau ar ramane varcolaci?thinking

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ar ramane varcolaci.

| Cristiana_3603 a răspuns:

S-ara transforma in vampiri asa cum spune si in film ca unii din familia cullen au devit vampiri datorita muscaturii acum eu cred ca si varcolacii se transforma big grin

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Ar ramane tot varcolac
credhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place Twilight. da nu prea imi dau seama de ce ar face asta. oricum am devenit si eu curios