| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Heyhappy? Pentru fanii Twilight.thinking cand citeam mi-a venit o intrebare in minte. Daca l-ar musca un vampiri pe Jacob sau pe alt varcolac... s-ar transforma in vampiri sau ar ramane varcolaci?thinking

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ar ramane varcolaci.

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Ar ramane tot varcolac
credhee hee

| Cristiana_3603 a răspuns:

S-ara transforma in vampiri asa cum spune si in film ca unii din familia cullen au devit vampiri datorita muscaturii acum eu cred ca si varcolacii se transforma big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place Twilight. da nu prea imi dau seama de ce ar face asta. oricum am devenit si eu curios