| XgewoX a întrebat:

Pentru fanii Twilight saga :In ultima parte ..cum adica Jacob a marcat-o pe fata bellei si de ce?

Răspuns Câştigător
| AlexandraPatty92 a răspuns:

Aaa. pai atunci varcolacii vroiau sa o ucida pe fiica ei, pentru ca era o amenintare. Iar Bella credea ca el se apropriase asa de ea doar ca sa o ucida. Si dupa ce Jacob si-a luat-o bine, a putut sa-i spuna ca el fusese ales drept "pazitorul ei" si ca nu vroia sa-i faca rau. De fapt la inceput Jacob a fost dezgustat de fata ei, acum insa o iubeste happy

3 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

La ce te referi cu " a marcat-o" pe Renessmee [fata ei]?
Din câte îmi aduc aminte[ l-am văzut acum vreo 3-4 luni], lu` Jacob îi era drag de EA[fata ei] şi avea grijă de ea thinking Îi era ca o fiică.

| XgewoX explică (pentru Cigarettă):

Cand se trezeste Bella se cearta cu Jacob ca ia marcat fata. Cum adica a marcat-o?

| AlexandraPatty92 a răspuns:

Cum adica a mancat-o? cred ca n-ai inteles bine. In ce film? Twilight( zori de zi 1 sau zori de zi 2?) mai detaliat te rog