| anonim_4396 a întrebat:

Hey...Stiti cu toti ca exact peste o saptamana vine ziua pacalelilor 1 aprilie... Daca vreti sa imi dati si mie ceva expemple de farse/pacaleli, v-as fi recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
| DoubleS a răspuns:

1. Daca esti la scoala fa in felul urmator: I-a un lapte sau un iaurt [dinacela care se da zilnic la elev], inteapalcu o seringa, scoate laptele si baga apa inauntru. Fa gaura cu seringa in josul laptelui, altfel se va vedea. Lipeste un pic de scoci pe portiunea aia, iar a doua zi fa schimb cu colega/colegul de banca la lapte. Si cand ajunge acasa... SURPRIZA! rolling on the floor
2. Pune la cineva din familie in sticla cu apa ulei laughing
3. Du-te la mama ta si striga [daca esti in casa]: "-Mami soarece!" laughing
Funda?

1 răspuns:
| DexterM14 a răspuns:

Fa cafea sau ceai, si pune sare in loc de zahar.Da-i unui parinte sa bea.La mine a mershappy