| anonim_4396 a întrebat:

Hey...Stiti cu toti ca exact peste o saptamana vine ziua pacalelilor 1 aprilie. Daca vreti sa imi dati si mie ceva expemple de farse/pacaleli...Va rog!

2 răspunsuri:
| razvi177 a răspuns:

Suni pe cineva(cunoscut de preferat coleg de scoala/facultate) si ii spui ca a castigat un dop de suc. o excursie in jurul buteliei sau a blocului nu stiu inventeaza si u laughing

| vlad_4949 a răspuns:

Cea mai tare farsa ar fi sa suni pe cinevacunoscut si sal pacalesti ca a gasticat ceva! sau sa pacalesti un coleg ca nu aveti scoala!