| Donisan_Cosmin_1995 a întrebat:

am nevoie de un sfat. O idee pentru un cadou de majorat al unei fete. As dori sa fie ceva amuzant si original, nu parfumuri, jucari de pluş, etc. Ceva care sa ramana amintire.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Un tablou cu voi..banuiesc ca aveti poze impreuna daca sunteti prieteni.

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Un tablou care sa cuprinda poze cu voi surprinse in cele mai funny momente. Sau poate sa faci 2 tricouri, unul pentru tine si unul pentru ea, pe care sa fie imprimate, de asemenea, poze cu voi 2.