| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa fac un cadou unui baiat( 18 ani). Ce i-as putea lua? Sa ramana o amintire frumoasa si nu stiu sa fie amuzant. (maxim 30 lei :d ) In orice caz orice sfat e bine venit(daca nu stiti amuzant). Deci?

Fundaa

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vezi aici câteva idei care mi se pat destul de potrivite :
http://www.funcadouri.ro/

| Dydy112 a răspuns:

De exemplu daca aveti o poza impreuna o iei si o pui intr-o rama draguta, cu un mesaj pe spate. happy

| heiii a răspuns:

Un simplu glob de Craciun din acela cu apa si zapada in el..sau daca vrei il poti personaliza la un magazin cu pozele voastre.

Răspuns utilizator avertizat
| CuloriHD a răspuns:

O bratara, un lant, poate un album cu cantece de craciun
funda?

| Razorsharp a răspuns:

Un tricou personalizat cu ceva despre tine/voi. Este posibil sa coste ceva mai mult totusi.

| aNdRaSkUmPy a răspuns:

Un ursuleţ foarte maree big grin... Ceva specific Crăciunului, adică un ursuleţ cu o căciuliţă de moş crăciun big grin ce zici?

| Acuarella a răspuns:

Buna. Ma gandeam ca poti sa personalizezi o poza cu voi doi punandu-i o rama "funny" de Craciun. Gaesti aici niste rame dragute http://ro.picjoke.net/, sper sa-ti placa! :D