| KatlynKim a întrebat:

Deci am o problema cu tableta unei prietene. A bagat modelul de deblocare gresit de prea multe ori si acum ii cere contul google. Dar logic ca nu poate sa se logheze pentru ca tableta nu este conectata la internet.
Intrebarea mea este: Pot conecta tableta prin USB la internet?
Adica sa bag USB-ul la laptop si apoi sa intru cumva la setari si sa o conectez. [p.s am wifi]
Va rog ajutati-malove struck

1 răspuns:
| sori88 a răspuns:

Nu poti conecta tableta prin usb la net, dar poti sa trimiti wifi de la laptop daca ai wind 7 folosind de ex:VirtualRouterPlus