| UnityLearner2001 a întrebat:

Salut, mi-am uitat modelul de deblocare la tableta android si imi cere sa ma conectez cu contul meu google, dar paradox nu pot intra in setari sa ma conectez la internet, vreau sa intreb cum as putea sa ma conectez la internet sau cum sa-i fac hard reboot?

P.S. La hard reboot am incercat chestia aia cu buton pornire+buton de volum dar nu merge ca e prestigio PMP3670B

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Dacă găsești o rețea wifi deschisă fără parolă, sau o rețea de wifi la care ai scris tu parola mai de mult ea se conectează singură la internet.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse "metode" la linkul :
http://androidflagship.com/3217-fix-damaged-bricked-android-device

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat