| EuGabriela a întrebat:

Hey! TPU maine dau teza la romana si vreau un site cu exercitii plizzzzz daca se poate un model de teza pe care il pot completa online sunt in a VIII-a Mersi mult

3 răspunsuri:
| sufletdeing3r a răspuns:

Hai mai ca la Romana tot trebuie sa stii ceva, chiar trebuie sa copiezi? Invata fato! Si hai sa-ti trimit ce am gasit:
http://www.clopotel.ro/......ubiect.htm
Si o poti descarca de pe site daca vrei. Bafta!

| EuGabriela explică (pentru sufletdeing3r):

Pai invat ca de aia am si cerut un site cu exercitii ca daca nu invatam ceream ce cineva care sa dea teza in locul meu laughing nu am cerut nimic din teorie doar exercitii dar mersi oricum!

| sufletdeing3r a răspuns (pentru EuGabriela):

Si cred ca ti-am dat altceva, nu ce vroiai tu. Macar am incercat sa ajut si eu o zapacita care nu stie cauta singura pe net niste exercitii oh go on