| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,scuzati categoria,am primit un screenshot pe messenger si acolo este o conversatie dar este mazgalit locul unde este numele persoanei cu care s-a vorbit, cu ce aplicatie pot sterge mazgalitul de pe ss?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu absolut niciunul. E ca si cum intr-o poza cu o casa ai vrea sa ii scoti usa sa vezi ce e inauntru

3 răspunsuri:
| Blecky a răspuns (pentru suntserios):

Acum 2 luni am vazut o postare cu ceva legat de un nivel la un joc care era desenat pentru ca ceilalti sa ghiceasca la ve nivel este persoana respectiva, si altcineva a avut o aplicatie dar nu mao tin minte cum se numeste, si a sters mazgalitura de pe desen

| Aasdfghj a răspuns:

Esti imposibil lucrul asta. Atata timp cat poza nu a fost facuta de exemplu in photoshop, si nu s-a salvat ca poza/schita reeditabila, nu se mai poate face nimic sa vezi cum era ea la inceput.

| kermit1312 a răspuns:

E imposibil.