| AdeDm a întrebat:

Am găsit o conversaţie interesantă pe Messenger in telefonul meu si aş vrea să o pun pe net doar că nu vreau să apară numele şi poza persoanei cu care am vorbit. Aşa că am nevoie de o aplicaţie pentru Iphone care să-mi "şteargă" numele şi poza respectivului. Ştie cineva vreo aplicaţie de genul? Dau fundă!big grin

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Incearca Stitch It!

Link: https://itunes.apple.com/......d554594252 mt=8

1 răspuns:
| AnaNnnnnnn a răspuns:

Point blur:această aplicație nu va șterge numele numai cât îl va acoperi...și nu se va vedea nimic.....doar "în ceață" (oarecum)
Funda?