| FortzZa a întrebat:

sunt atacant, mijlocas defensiv la o echipa de fotbal. ce ghete mi-ati recomanda pentru postul meu? (f50 sau mercurial) explicati-mi si la ce ajuta f50 dar si mercurialele! dau funda

1 răspuns:
| Daviducuuu a răspuns:

Eu iti spun sincer ca si eu sunt mijlocas, ia-ti ADIDAS PREDATOR ABSOLADO LZ (daca vrei gasesti si de teren dur si iarba) is cele mai bune si am sa-ti explic de ce:
-au cele 5 zone letale cu care dai muuuult mai bine decat cu f50(zona aia de langa siret daca dai cu partea de jos ia mai mult efect dar cu mai putina putere iar daca dai cu partea aia de sus dai cu mai multa putere dar cu mai putin efect
-un pret ieftin (la alea de teren dur ca la celelalte nu stiu)
-gasesti in decathlon hervis si intersport
-daca vrei comanda de pe net gasesti imediat
-is cele mai bune!