| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa ma apuc de fotbal, dar sunt cam nehotarat ce ghete sa-mi cumpar.Eu m-am gandit la mercurial, voi ce mi-ati recomanda?

Raspundeti doar ce-i care joaca fotbal sau se pricep cat de cat big grin

4 răspunsuri:
| stoica1 a răspuns:

Daca te tine bugetu de mercurial ia-tile eu mi-as lua adidas f50 adizero.

| Cristyan21 a răspuns:

Frate mai intai invata sa joci daca vr sa te apuci si dupa ia-ti ghete.

| SportsMag a răspuns:

Eu ti-as recomanda ADIDAS F50 ADIZERO
Gasesti aici toate modelele http://www.sportsmag.ro/ghete-de-fotbal-adidas-f50-adizero/

| alex11211 a răspuns:

Salut practic fotbal de cand aveam 6 ani deci de aproximativ 6 ani si eu ti-as recomandasadNike mercurial pentu viteza si control mai mult pe minge)(Adidas f50 adizero pentru sut mai precis si pasa mai exacta)si(Adidas predator pentru centrari cu efect si sut cu siretu).Eu am Nike mercurial modelu cu doua culori pentru ca sunt atacant si imi trebuie control al mingi in fata fundasilor echipei adverse.