| obsercvayr a întrebat:

Salut.Sunt intr-o echipa de fotbal, si am 2 posturi care pot sa aleg. fundas,mijlocas, si atacant...Care credetii ca ar fi cel mai bun si de ce?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate posturile sunt importante intr-o echipa. Alege postul pentru care ai calitatile necesare, care ti se potriveste cel mai bine si pe care dai cel mai bun randament. Numai bine!

| Adrian1606 a răspuns:

Cum doua posturi fundas, mijlocas sau atacant.In primul rand sunt trei si in al doilea rand poti fi Fundas :dreapta/stanga/central
Mijlocas:defensiv/dreapta/stanga/ofensiv.
Atacant retras sau atacant de careu.
Deci ce vrei sa fi?

| Ciumpi35 a răspuns:

Depinde de tine: daca esti ager eu zic sa alegi atacant; daca esti ca un fel de zid de netrecut poti alege fundas. eu sunt foarte bun fundas. sunt in clasa a 5 a si nici aia de a 7 a nu pot trece de mine. sper ca te-am ajutat. succes!winking

| cosminjuve a răspuns:

Daca taceai filozof ramaneai

| designerbugatti2012 a răspuns:

Eu cred ca Mijlocas ar fi cel mai bine(daca iti place sa fugi), daca nu iti place sa fugi atacant sau fundas! fundita...