| a întrebat:

Hey tuturor! Deci... azi ma uitam in oglinda si ma gandeam ca as cam vrea o schimbare, asa ca ma gandesc sa ma tund... Acum am parul lung, putin mai sus de jumatatea spatelui, si cu breton intr-o parte ^^, doar ca nu stiu de ce, dar vreau sa il tund scurt! Am fata ovala si destul de micuta. Credeti ca imi puteti recomanda niste tunsori? Si vreau si poze! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| dedexdede a răspuns:

Daca nu-ti vad fata nu-ti pot recomanda nicio tunsoarehee hee.Eu am fost tunsa in multe feluri.Bob,asimtric[o parte mai lung si una mai scurt] in scari, etc.Depinde cum iti sta tie bine.