| anonim_4396 a întrebat:

Heyy.salllz.e o intrebare mai ciudata pentru fete. am 12 ani.si la sanul drept. in locul sfarcului(mamelonului)este o chestie tare galbena. ceva de genu o piatra intr-o bucata de carne. celalalt san e normal nu are aceasta chestiutza... ce ar putea fii. e grav...va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Buna! Si eu am 12 ani si nu, stai linistita e normal.Nu e nimic grav... Sper ca te-am ajutat, ai grija de tine! Bye!

2 răspunsuri:
| Andrushka_6810 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te consulti cu parinti apoi sa mergi la doctor.ar pute fii grav.

| Georgi_3361 a răspuns:

Pai mergi la un doctor. si intreba`l ar fi ce`l mai recomandat.

nu te poti lua dupa parerile oricarei persoane. doctoru` iti va spune daca e grav sau nu parerea mea.