| anonim_4396 a întrebat:

Sânii mei sunt în creștere și uneori încep sa ma doară pentru o perioada, de exemplu, de vreo o săptămână ma doare sânul drept și uneori îmi mai mângâi sânii când ma dor sau pentru ca am înțeles ca dacă fetele fac asta cresc frumoși. Ieri îmi mângâiam sânul drept pentru ca ma durea și am început să-l mângâi în jurul sfarcului și chestia ciudata e ca mi s-a făcut pofta dar nu știu de ce anume adică știți când vedeți de exemplu o ciocolata și vi se face pofta, ceva de genu eram și eu dar nu știam de ce îmi era pofta(nici acum nu știu).

De ce s-a întâmplat asta?

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Boala copilului 100%

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă îi mângâi nu cresc frumoși, cresc răsfățați. Ți s-a făcut poftă de lapte. Vezi să-l fierbi înainte să-l bei!