| George2304 a întrebat:

Baiat, am 19 ani.In urma cu doua zile mi s a umflat foarte putin sanul drept, zona din jurul sfarcului e rosie si imi creeaza si o stare de mancarime.Ma puteti ajuta cu o parere despre care ar putea fi cauza? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Ai o alergie cel mai probabil
poti intreba un medic de familie sau direct un medic dermatolog

| Mussette a răspuns:

Poate fi o alergie sau o dereglare hormonala.
Cel mai bine e sa mergi la medic.