| Madonna_6995 a întrebat:

Hi! am de facut o compunere despre "o intamplare din viata de elev". stiu ca site-ul acesta nu este pentru rezolvarea temelor...asa ca nu va cer sa-mi faceti voi compunerea... vrea doar sa-mi dati cateva idei!
funda!winking. si scuzati categoriabig grin

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Pai depinde ce tema vrei sa ii dai compunerii,poate sa fie ceva amuzant, dramatic, ceva misterios.etc!

| annaliana a răspuns:

Poti povestii cum ai luat prima nota mica(sau mare), sau despre prima zi de scoala(cand ai intrat in clasa 1), sau vreo intamplare(placuta, neplacuta)