| ionutzalcapone a întrebat:

Hi as dori niste statusuri vulgare noi dau funda repede

Răspuns Câştigător
| BlackAngel232001 a răspuns:

Dragostea trece prin stomac doar daca ai pe**a mare!

Imi bag **** in ele sentimente, ca sunt momente cand nu mai am argumente!

doare mai tare ca orice si nu se opreste de.a dracuu! durerea.i facuta sa.ti fu*a creierii si sa.ti manance capul`

eu pot sa am lumea intreaga la degetul mic, dar tie tarfo un alt deget iti dedic`!; x ***

stapaneste.ti ura si foloseste.ti gura doar atunci cand sugi pe**a!

Aя †яεbui să vεzi adεvăяa†εℓε vaℓσri. Nù †σa†ε piZ**le sεxy Sunt ¢σмσri.
Dєѕcιdє σcнιι. ƒa σ мιca aηaℓιza. σ ѕa aƒℓι'ηтя`σ ѕєcυη∂a ca тι`aι daт ρяιєтєηa pentru σ ριz**!

cu cine draq sa te mai impaci frustrated ne-ai da pe toti pe`o pereche de craci! oh go on

Aste-as file din viata mea ce morti m-ati vorbesti de ea? ai trait in locu meu sau ce **** mea?! Iti dai prea multa importanta, cand, de fapt, esti doar o zdreantahttp://ymstatus.com!
Iti doresc sa ai 4 masini in fata casei: politia, pomierii, salvarea si driculhttp://ymstatus.com!
Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tinehttp://ymstatus.com?
Daca glumesc cu voi pe messenger, va plangeti ca va iau la misto; dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigohttp://ymstatus.com.
Scoate-ti poza aia de la avatar, ai o fata de cocalar ordinar, adus de arabii din Bazarhttp://ymstatus.com.
Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducerehttp://ymstatus.com.
In care pozitii faci un copil handicapat? Intreab-o pe maica-tahttp://ymstatus.com!
Acest mesaj poate fi citit doar de persoane sexy. Mai incearca... Incearca inca o data... Nu forta nota, uratohttp://ymstatus.com!
Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutienhttp://ymstatus.com?
Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume! Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: englezahttp://ymstatus.com.
Daca ma cobor la mintea ta dau de petrolhttp://ymstatus.com!
Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorintahttp://ymstatus.com!
Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nashttp://ymstatus.com!
Wow, dar ce bine arati! Parca esti zana buna si eu Pinochio
Daca-s avea fata ta mi-as da parintii inhttp://ymstatus.com/......tus.com/Ce draq e cu fata asta pe tine? Tu nu te vezyy copile? Faci fite ca altceva nu stii oh go on Tu crezy ca in viata vei reusi? Ia mai vezi-ti de viata ta.Ce pLa mea... tu crezy ca ma pasioneaza persoana ta?

Nu mai am 3 ani sa cred prostii oh go on am mai crescut de la un timp.cand ceva nu imi convinee. Ma pun binee si ma pisshhh pe tine big grin.

Cum se schimba unii in curve nici nu-ti vne sa crezi... Nu dau nume va simtiti ***!

Nu mai comentaaa. uitate la viata ta... si apoi la a mea.Eo am de toatee si vad ca incepe sa te roada invidiaaa.ca tu esti praf ai ajuns sa fii curva mea oh go on

Hey te stiu de undevaa... aaa tu erayy mai demult curva mea.

Stiam ca esti curva dar nu si micionoasa.
M'ai etichetat reprezentant al subculturii...
Na, ca ti'a ramas putin sloboz în coltul gurii! 8-|

Paranormal,apar când par ca dispar,
Da,da'te'n **** mea, sunt superstar! b-]

Suge acadeaua, nu se jeneaza,
O manevreaza de parca se'antreneaza!

»Si ma bârfesti de parca nu ai loc de mine.Si'ti arat ****,ca asta e tot ce faci tu mai bine!-.-«

Înainte s'adun viata în bagaje,Vreau s'apuc sa ma acopar tot cu tatuaje...
Ca, daca'i cazu’ sa plec de pe Pamânt,macar sa stie Sfântu’ Petru când ajung cine sunt!

»You are so fake!«
»Barbie is jealous.«

Viata va aratat ca atunci habar nu aveati ce înseamna tentatii,uneori platesti pentru ce faci, nu'i loc doar de distractii!´

Te transez, mânca'mi'ai ****, în subsol,
Îi trimit lu' ma'ta capu' în borcanu' cu formol.>:]

Mars.Mars la cotet si fa pe mortu'
Ca te'am vazut cum pui ca o târfa botu'!;-j

Azi la moda e. sa ne pierdem mintile

Si esti asa frumos în rochita cu fundita.
O sa ne lipsesti, ai fost o **** super'fita!

Ia'ti batut saracii rau, pâna au uitat sa plânga,
Si'ati vazut ca prostii ca în plic era zahar pudra.:]]

Sa suga **** garda.Sunt niste javre cu chipiu majoritatea,
[Unsi cu sloboz,stau ca o târfa pe faleza! O.o] Îmi cer scuze pentru aceasta paranteza!:]]

Zi ca te'a posedat dracu! Oo
Plus ca nu'ti cânta nici macar popa.Îti cânta taraful!:]]]

Am sa ma iau de aia care au credinta pe calea dura
»Ba,trebuie' sa pupi icoana nu sa'i iei limba în gura!«

Nu exista blonda proasta buna de senzatie,
Doar femeie cu cap care stie ce dracu vor barbatii!:)

Nu exista »Nu'mi place sa beau!«
Doar »Beau fara sa'mi placa!«^^

Nu exista zile bune,
Doar zile fara nervi si spume!:)

Ma'ta este târfa, tu esti erou' din basm...:)
Stai putiiin, ca »Ma'ta este târfa« e un pleonasm! Oo[M]

Ti'e foame? Scrie cu pixu' »mancare« pe foaie...Manânca!
Teapa! Ca scria »****« pe partea cealalta!>;]:]][M]

Faaa nebuno,
daca ma mai oftici, te iau direct pe carici:*.
Imi bag **** in ele sentimente,ca sunt momente cand nu mai am argumente!:*

doare mai tare ca orice si nu se opreste de.a dracuu! durerea.i facuta sa.ti futaa creierii si sa.ti manance capul`!

eu pot sa am lumea intreaga la degetul mic,dar tie tarfo un alt deget iti dedic`!; x

Dacă le dai prea multă atenţie eşti o zdreanţă, ia atitudine fetiţo şi scuipă-i în faţă`!

stapaneste.ti ura si foloseste.ti gura doar atunci cand sugi ****`!; x

nu vorbesc frumos cand imi vine sa-mi bag ****,asta inseamna ca nu pot sa-mi tin ura, poti sa ma urasti nu te condamn, dar cand suntem fata.n fata tot tu imi esti fan>:d Raspunde

3 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata . Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine . Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tine, sh m` alege p` mine .

Lasa tarfele sa vorbeasca.Tu ai casa,ai nevasta.Da'le dracul de panarame ca umbla din floare`n floare.

Crezi ca Esti tenTaTie ?
cand te f**e nu simte nici o senzatie
se pisha pe tine . si ma alege tot pe mine .

PishamaS p voi de panarame ca umbla`ty din floare`n floare...dar numai ca voi nu sunteti albine ca ele umbla din floare in floare dar voi umblati din p*** in p***

Ce fac?Cum fac?treaba mea! vezi ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Ca orice ar face pan'la urma tot la mine vine,
Asa ca am grija de el,
Pentru ca la mine-n inima nimeni nu-i la fel.
Orice s-ar intampla, el pe mine ma iubeste
Eu sunt fetita lui si fara mine nu poate sta...

Fetele cuminti sunt facute din miere si dulceata in schimb fetele rele din Angelli si gheata:X:X"

Sa Taci cand vb eu´ .nu imi place ´ sa minti cand´ mint si` d eu´ . nu´mi place :d sa nu spui " pa " asta e replica mea !
1. De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

2. Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni ... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

3. Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

4. De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

5. Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

6. Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?

7. Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten...dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

8. Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!

9. Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

10. Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

11. Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu...porbabil o sa mai ai nevoie de el

12. Intr-o zi am sa ma insor... dar nu cu tine

13. Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata

14. Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune

15. Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

16. Sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici

17. Felicitari pentru bebelus...inca nu ai aflat cine e tatal?

18. Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare

19. Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!

20. Niciodata sa te lupti cu un porc. O sa te murdaresti, iar porcului o sa ii placa

21. Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura

22. Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni

23. Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi

24. A-si vrea sa vad si eu lucrurile din punctul tau de vedere, dar nu pot sa imi intorc duc capul pana la fundul meu

25. Un om cu Iq-ul atat de mic ar trebuie sa aiba deasemena o voce mica

26. Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca

27. Ai terminat de vorbit sa mai trebuie sa dorm?

28. Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid

29. Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura.

30. Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...

31. Daca telefonul tau nu a sunat, sa stii ca eu am fost

32. Nu e nimic gresit cu ceea ce ai de spus, decat daca insisti sa o spui

33. De ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare?

34. Ai o fata pentru radio

35. Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta

36. Tu esti unul dintre cei pe care a-si fi vrut ca maicata sa ii inghita

37. Esti un idiot ca mata si ca tactu' si te dai mare ca urmezi traditia
38. Eat *** and die. Or better yet, eat MY *** and die twice.

39. Grabeste-te si mori ca sa ma pot pisa pe mormantul tau

40. Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere

41. Te ratacesti mereu in ganduri...e un teritoriu necunoscut pentru tine

42. Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult

43. Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?

44. A-si vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde

45. Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot

46. Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare

47. Acum stim de ce unele animale isi manca copiii

48. Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu

49. Ea, prima din familia ei, care nu s-a nascut cu coada

50. A vorbi e ieftin, dar si tu esti (curva) ieftina

51. Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta

52. Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot

53. Au uitat extraterestrii sa iti scoata furtunul anal?

54. Incerc sa mi te imaginez pe tine cu o personalitate

55. Arati ca un ****... asa se poarta acum?

56. Felicitari pentru noua ta prietena...pacat ca nu o place nimeni!

57. De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

58. Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni ... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

59. Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

60. De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

61. Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

62. Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?

63. Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten...dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

64. Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!

65. Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

66. Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

67. Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu...porbabil o sa mai ai nevoie de el

68. Intr-o zi am sa ma insor... dar nu cu tine

69. Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata

70. Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune

71. Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

72. Sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici

73. Felicitari pentru bebelus...inca nu ai aflat cine e tatal?

74. Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare

75. Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!
76. Te bîţîi pe house nasol.Te prefaci ca bei si porţi gentuţă.Bă puţă, eşti gay?
77. • Esti mai dezinformat decat erau ai nostri in revolutie
78.• Tu, o să te duci dracu
79.• Fa du'te ! Eu nu pun botul sunteti prea multe !
80.• Si'ti vezi de treburi, ca oricum viata merge'n suturi
81.• Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce'i in capul tau.
82.• Stinge luminile, sa mergem la risc. Admiram peisajul nocturn.
83.• Inveti sa te bucuri mai des si fara ajutor
84.• Uuu uratelor!
85.• Dumnezeu ne da la toti da nu ne baga pe card!
86.• Ai cazut - te'ai ridicat - inveti noi moduri sa te scuturi.
87.• M-am saturat sa te lovesc cu vorbe si ma chinui sa tac.
88.• lenea **** planuri mult mai rau ca pizdele
[cam asta e tot ce am :d ] Funda?

| libertat a răspuns:

-Ba tiam mai zis"Du-te dracu".Imi rupi inima iti rup capu.
-O fata buna poate sa devina rea.Asa ca da'te'n sange si nu te mai baga atit in viata mea!
-De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cind e doar idiot.
-
- Treaba haioasa la acest status smecher este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.
- Daca tu esti online…eu sunt pe invizibil.
- Azi am avut o zi fierbinte – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!
-daca viata iti intoarce spatele ia-o de fund

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute