| DubstepAndy a întrebat:

as vrea si eu niste statusuri pentru mess haioase, de dragoste etc. nu ma intereseaza prea mult genul...as dori sa nu fie vulgare sau cu injuraturi big grin Merci! :* dau funda happy

Răspuns Câştigător
| BellaKi?Nana a răspuns:

♥ niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! ..pentru ca stii..viata e grea si lumea e rea..cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

♥Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.....Atunci am nevoie cel mai mult!

♥Multumesc lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans,mi-e indiferent constient ca fiecare hop...e o incercare si fiecare reusita un raspuns la o intrebare!

♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

♥Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut, chiar daca uneori, inima iti moare.n`ai inteles tu a inteles altu a 2`a zi! :X acum e randu meu..sti k trebuie s contez euwinking"

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.love struckX`°°●♥"

"ღ[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]"

1 răspuns:
| Bumbu89 a răspuns:

Astazi mi-a daruit un zambet si ziua mea a fost mai buna. ♥
Intreaba-te daca drumul pe care il vei alege astazi, te va apropia de locul unde vrei sa fii maine...
Oamenii cei mai importanţi sunt cei care rămân. Oricând, oriunde, oricum.
Vorbele Rele trebuie tratate mereu cu spatele happy si de aceea trebuie sa ai in posesie un fund bun laughing
Cause nobody loves you like I do ♥!
"Dacă cineva vorbește urât despre tine, nu te supăra... albinele înțeapă întotdeauna florile cele mai frumoase."
Mama a încercat să creeze o domnişoară, dar tata a învins! A creat o domnişoară care nu se mulţumeşte cu orice de la oricine!
Atunci când toți ceilalți îmi dau totul, eu vreau nimicul tău
Am învăţat să ofer oamenilor încurajările de care aş fi avut şi eu nevoie.
Astăzi...Nimic nu mă poate opri să fiu fericită! ♥
FEMEIE, azi nu te machia, zambeste!