| Bya_6465 a întrebat:

Hmm.
Machiajul afecteaza mult ochii, tenul etc?:-s
Ma refer la creion, rimel fond de ten happy
Fundaahee hee

Răspuns Câştigător
| Bubu14 a răspuns:

Nu afecteaza dar depinde si in ce cantitate te machiezi.Si cel imi important este ca seara indiferent daca esti machiata putin sau mai mult sa te demacheziwinking

2 răspunsuri:
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Creionul de ochi nu afecteaza cu nimic ochii happy.
Fondul de ten depinde de ce marca.De exemplu, o prietena de-a mea foloseste fon de ten de la Vichy de 2 ani, si are tenul destul de curat + ca i-a uscat si cateva cosuri happy.
In schimb, daca te dai cu un fond de ten mai 'nasol' si ai si tenul sensibil o sa ai cateva probleme happy.
big grin

| Bya_6465 explică:

Va multumesc :*
la aman2hee hee