| zoey_1066 a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
va rog! semnati petitia, mi s-a rupt inima cand am vazut filmeuletul:(
faceti o fapta buna, va rog!:(:((
Doamne, ce idioti! cum poti sa faci asa ceva la niste animalute nevinovate, sa le inabushi in apa fierbinte, sa le jupoi de viu, nu pot sa cred, va rog, semnati petitia!:(
sunt doar niste animale nevinovate, trebuie iubite! huaaaa! nesimtii!:((:((
nu pot sa cred!

2 răspunsuri:
| dumitruanca17 a răspuns:

Am semnat love struck`!
Fundaa puppy dog eyes?
Pleasee :X
Auzi...nu trebuie sa platesc ceva nu smug?

| MyChemicalRomance a răspuns:

Doamne ce oameni, am vazut numai primele 15 sec ca m-a apucat plansul, is sensibila la din astea, ce oameni frate...crying crying crying crying
Am semnat logic, mersi ca mi-ai aratat asta, nu-mi trebuie fundita pentru ca am ajutat niste animale, le iubesc :X:X:X:X