| ƳσʋAиdMɛ a întrebat:

Www.ptroa.co.il/petition/index.php Semnati petitia faceti asta pentru animale nu pentru mine =((

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne Pazeste si ajuta! Dar ce gunoaie de oameni sunt pe planeta asta! Sa ma ierte Dumnezeu dar nu-i de mirare ca a fost acel tsunami in Japonia, meritau asta din plin! Uite ce patesti daca lovesti un simplu catel crying Sunt unii ( mai multi decat credeti ) care vor citi acest mesaj si ma vor eticheta dret o nebuna care jigneste oamenii fara sens. Aaa, fara sens?!?! Dar faptul ca voi ati lovit o biata pisica sau ati schiopat un biet catel nu va spune nimic?! DanuTz, n-am nimic cu tine, da' fi si tu mai serios! Ai vazut clipul? NU cred, si mai cred si ca nu ti-ai dori sa ti se intample asa ceva tie. Daca crezi ca nu esti in stare sa ai putina mila pentru bietele animale nu mai raspunde la asemenea intrebari doar pentru ca te crezi amuzant. Mie nu mi s-a parut!
Revenind la subiect ...gunoaie, rahaturi, prostie omeneasca! N-am cuvinte. Am decazut al naibii de mult! Poate ne trezim ca vine maine peste noi un cutremur...da, si atunci sa va mirati!

5 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

Ou ce criminali! Vai de mine! Am semnat-o

| DanuTzCarbon a răspuns:

Am facut-o de dragu tau happy

| さいゆき a răspuns:

@SandrA: auzi dar ce are de-a face Japonia in toata chestia asta? era vorba despre ce se intampla in China x.x'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem pe locul 6 la semnaturi, pe locul 1 fiind Polonia.
Chiar vi se pare normal ce fac acesti oameni? Nu mai am cuvinte...serios

| cosmin21 a răspuns:

Am semnat big grin