| ZaraZaraPerlin a întrebat:

Https://signup.live.com/......ignup.aspx Mai are cineva cont aici? Dacă Da, spuneți-mi și mie dacă este gratis și dacă vouă v-a fost de folos! Fundiță!

3 răspunsuri:
| ZaraZaraPerlin explică:

Dacă nu vedeți linkul, încercați să îl vedeți în altă fereastră!

| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

E Microsoft acound,
1. La mina cu contul asta poti face multe chesti dar sa stii sa-l folosesti cum trebuie,
2.il poti flosi ca un fel de Messenger (Microsoftlive)
3. Daca ai un windows 8 pe pc tableta.te poti conecta cu el ca sa descarci anumite jocuri usw.
4. te poti concta la un program de taiat filme sa faci filmulet din poze etc cu el ( WindowsMowemaker)
Mie mi-a fost de folos cam vreo 2 ani, da este gratis. Bafta!