| anonim_4396 a întrebat:

Iasi, Sibiu, Brasov, Cluj sau Bucuresti? De ce?

4 răspunsuri:
| Infraverde a răspuns:

Iasi! Moldova rulllzzzzz.
Toate orasele sunt frumoase si nimeni nu poate sa raspunda la intrebarea asta obiectiv. Eu am zis Iasi pentru ca sunt din Iasi si sunt cumva atasata de orasul meu. La fel vor face si altii.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Brasov! Mi-a placut foarte mult!

| Sellak a răspuns:

Ba. eu sunt din Brasov si nu sunt asa de impresionat de orasul asta cum sunt toti laughing o fi din cauza ca m-am plictisit de el ca stau aici de cand m-am nascut, dar cine stie. In orice caz, as prefera sa stau in Bucuresti, ai mai multe oportunitati decat in Brasov.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde pentru ce

Iasi pentru liniste, cultura, studii
Sibiu pentru evenimente, organizare, bogatie istorica si culturala
Brasov pentru munte si aer curat
Cluj pentru tehnologie as putea spune
Bucuresti pentru agitatie, distractie, corporatism