| itudor a întrebat:

Cam cate taxiuri sunt in marile orase (Cluj-Napoca/Bucuresti/Timisoara/Sibiu/Brasov)?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai depinde in care din orase. In Bucuresti sunt aproximativ 4000 de taxiuri. In Timisoara aproape 1000, Brasov, Siviu, Cluj nu stiu un numar exact dar oricum undeva in jur de 900-1000 si acolo!

2 răspunsuri:
| AndreiC a răspuns:

Sunt exact 34572, 3. Cati oameni mesteca guma Orbit Professional White in Calafat, Targu Mures, Corabia si Constanta? P.S. TPU este menit sa ajute oamenii, nu sa fie un canal de afirmare a stupiditatii!

| MenInShadow a răspuns:

Aproximativ 350...