| yellowbubbles a întrebat:

Idei de cadouri pentru fata de 13 ani?

8 răspunsuri:
| Killaritza a răspuns:

Haineeeeee iti spun eu orice fata isi doreste haineeeee acum e vara i.ai rochii tricouri faine gasesti uhappylove struckbaftaaaa

| dedutzaa a răspuns:

Haiiine,farduri,agrafe,geanta,ciocolatalove strucklove strucklove struck

| Andarock a răspuns:

Uite ce poti sa-i iei :

Dresuri 30-40 den, toate culorile, ca nu stii cand gasesti si puloverul potrivit la ei tongue

O zi de spa -toate cheltuielile incluse

Un tort cu branza, lamaie, si ciocolata -fara calorii

O cutie de bijuterii compartimentata foarte clar -n-ar strica macar o pereche de cercei din argint si abalone ratacita prin ea

O bratara ceva mai interesanta - dar tb ceruta parerea unei bune prietene, ca altfel risti sa nu fie purtata

Un set de ingrijire corporala -se gasesc peste tot si tb tinut cont de cele 3 locuri unde va fi aplicata crema/lotiunea/gel, spre exemplu : maini, corp, picioare ---> maini, corp, ten --> maini, corp ---> oricum, tb sa contina o crema de maini!

Truse de machiaj -sunt pline cu diverse si nu se poate sa nu pici pe vreo culoare

Placa de intins parul sau perie rotativa

Cizmele pe care si le-a dorit de la inceputul iernii

Cd-ul artistului preferat

O carte pe care stii ca si-a dorit-o

Un parfum dragut...dar neaparat sa stii ce-i place!

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Maria2058 a răspuns:

Esarfe, bratari, lanturi, tricouri, rochite, fustite, trusa de machiaj, lac de unchii, inele, un ursulet sau ceva jucarie, gandeste-te la ce ti=ai dori tu sa primesti daca esti fata big grin

| MasterGoldX a răspuns:

Ursuletz, o carte pe care o doreste, un album/jurnal, un lantzishor, o bratara, cd cu trupa preferata, un parfun, un tricou, articol de imbracaminte. acum depinde ce ar dori si ce i s-ar potrivi. de asemenea aceste lucruri le poti combina (exp: ursuletz,bratara, parfum), cum vrei. de asemenea ai putea pe langa cadou ai putea sa-i dai o floare sau mai multe si sa-i spui la multi ani, esti frumoasa ca o floare sau ca toate florile din lume, esti frumoasa, te iubesc; cam asa, trebuie s-o indulcesti cu o urare de ziua ei. acum tu alegi. bafta.

| loveyouforever a răspuns:

Buna.o fata de 13 ani nu e prea formata in "modeling" asa ca te sfatuiesc sa ii iei un tricou si o pereche de pantaloni asortate, iar daca nu iai un ursulet sau ceva de decor...bafta:X.

fundita?:X

| andramiky a răspuns:

Nu stiu...si eu sunt invitata marti la ziua unei colege care implineste 13 ani; daca i'as lua o bratara sau un lant il da la alta colega...la scoala daca'i dadea cineva(inclusiv eu)o bratara sau un breloc,le purta cateva zile, apoi le dadea la prietena ei cea mai buna, asa ca nu stiu straight face

| andramiky a răspuns:

Daca'i i'au ceva de imbracat nu poarta...as prefera sa nu mai merg la ziua ei sad