| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a întrebat:

Vreau idei pentru cadouri de craciun. happy

Răspuns Câştigător
| turist a răspuns:

Inainte de a merge la Mall sau la hipermarket treci prin piata de vechituri sau talcioc, depinde cum se numeste la voi, de acolo te poti inspira, poate gasesti lucruri mai ieftine si te poti inspira...nevoia e mare doamna! Dar bine-nteles depinde si cati bani vrei sa cheltui...
Distractie placuta!

5 răspunsuri:
| madalynaaa a răspuns:

Http://www.eva.ro/casa-si-familie/cadouri/ nu stiu pentru cine vrei sa alegi un cadou, insa eu m-am oferit sa te ajut cum pot, intra in acest site.acolo gasesti pentru cine vrei sa alegi un cadou, si iti da si exemple(anumite obbiecte de ex pentru barbati:un parfum, un pulover...)tot la aceasta categorie poti gasi o lista de unde sa te inspiri pentru a cumpara ceva pentru persoana draga... sper ca ti-am fost de ajutor :)

| dacris a răspuns:

Cadouri de calitate si la preturi convenabile gasesti pe site http://danasilver.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la hipermarket, la Bamboo (Mall), sunt o mulţime de cadouri pe gusturile tuturor.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as svatui sa mergi la o bijuterie pentru ca au un simbol aparte

| extazy01 a răspuns:

Http://www.e-album.ro/membru.php?id=20776 cel mai tare magazin online Vine Craciunu;)...Vei gasi repede o solutie iti garantez;)