| Juliiia a întrebat:

Ceva idei de cadouri pentru baieti?

Răspuns Câştigător
| merymary08 a răspuns:

SUnt multe, dar depinde si de gusturile lui. Cadouri precum ceas, bijuterii, parfumuri sunt cele mai cautate, dar ai putea opta si pentru ceva personalizat deoarece acelea le faci dupa placul tau si scrii ceva ce ii poate ramane amintire mult timp. S-au mai poti incerca ceva ce stii ca ii place si sa personalizezi asa va ramane unic happy

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

O minge de fotbal semnata, un ceas

| AnneღU a răspuns:

O cana personalizata cu mesajul gen : " Eu nu imbatranesc, ci doar imi creste valoarea! " Sau o sticla de vin + accesoriu. Ceasurile hmmm daca stii ca ii place sa poarte ii poti lua, sau o bratara, preferabil argint. Arata mai bine big grin

| silvershark a răspuns:

Un set portofel cu pix: http://raio.ro/set-pix-portofel, oricum mai gasesti idei pe raio.ro

| kegrtteger a răspuns:

Un ceas
Un parfum
Un tricou
O pereche de adidasi
O pereche de pantaloni
De obicei ceva frumos este daca il faci tu

| kegrtteger a răspuns:

Un ceas
Un tricou
O pereche de pantaloni
O pereche de adidasi
Depinde de ce fel de persoana este

| manuelalola a răspuns:

Buna.un tricou cu un fotbalist, un parfum de barbati de firma gen paco rabane.dolce,puma,adidas,etc.funda?