| Alycaaaa a întrebat:

Imi place ff mult un baiat si el nu ma place. As da orce sa ma placa si as dori sfaturi cum sa il fac sa ma placa cat de putin. va rogcrying ma ajuta-i,? simt ca disper.

3 răspunsuri:
| mikaela123 a răspuns:

Mai,eu cred ca ar trebui sa incerci sa vb cu el.Si ca orice baiat ar trebui sa aiba niste puncte slabe. Daca te-ai inbraca mai provocator sa fii sexy, ar putea pica in plasa...

| Ionut_2962 a răspuns:

Mai dragoste cu frta nu se poate adica nu poti sa-l faci sa te iubeasca pur si simplu asta e ceva asa divin nu prea ai cum fai si tu ochi dulci poate poate cine stie happy

| Strop_7659 a răspuns:

Buna! Nu vreau sa fiu pesimista dar nu poti sa faci o persoana sa te placa daca ea nu vrea. Insistand faci mai rau