| Florin_Catalin_1988 a întrebat:

sunt baiat am 13 ani si imi place de o fata (din intamplare ea imi este o prietena foarte buna) iar ea este cu cel mai bun prieten al meu....si nu mai stiu ce sa fac ca sa ma placa acea fata va rog spuneti-mi ce sa fac pentru ca simt ca disper o iubesc mult. plzz ajutati-ma...

5 răspunsuri:
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Stii ce sa faci? Sa vorbesti deschis cu ea! Spune-i ce simti! Nu iti fie rusine! Si daca ea nu vrea sa fie cu tine sau nu te place, nu stiu daca ai observat, dar sunt MILIARDE de fete pe lumea asta! Sigur o sa-ti gasesti tu una!happyBaftahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Catalin4ik a răspuns:

Eu nu as spune ca la 13 ani stii cei aia iubire tu o simpatizezi doar sau poate mai mult. Dar in fine spune-i ce simti poate ea simte la fel dar nu recunoaste!

| Florin_Catalin_1988 explică:

M-am gandit si eu sa vorbesc cu cu ea deschis dar nu prea cred ca o sa mearga pentru ca ea il iubeste mult pe acela odata a si plans pentru el...si de renuntat nu cred ca pot pentru ca o iubesc prea mult