| Secretkkk a întrebat:

Imi place sa compun poezii. Unde as putea sa le public?

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

In revista W.I.T.C.H rolling on the floor...seriosstraight face(sora mea citeste asta)...sau fa-ti o carte singura

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alina cand e mica vrea o papusica.
alina cand e mare vrea o sarutare.
de la cine oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place sa compun poezii
eu le-am publicat intr-o revista Scolarulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa le publici pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.constantinsilviu.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compun poezii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu poezii pe care le-am trimis la ziarul tecuciului favorul.tecuci.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai si la-nceput iti voi face cunocut ca acel ce va citi e dator a ma iubi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mogosion.weblog.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nu se mai gaseşte nimic pe net asta poti sa ma ajuti i m sorry

| BeatriceL90L a răspuns:

Poti sa le scrii oriunde, insa asa sa te gandesti ca odata scrise, pot fi copiate de catre altii. Eu am aproape 100 de poezii scrise, vreau sa public insa nu am bani sa ma finantez singura. Am scris pe cateva site-uri...m-am si semnat, insa ma gandesc si la faptul ca daca voi reusi sa public, sa nu ma trezesc cu surprize.

| UNscriitor a răspuns:

Daca mai vrei sa publici imi poti trimite o poezie ca sa vad cum scrii si daca esti ales o sa apari in cartea Poezie Romaneasca 2012. Oricine se poate inscrie sa fie ales si sa apara in cartea de poezii. Trimite-mi nu email si iti pot da mai multe detalii. eucelbun [at, coada de maimuta sau @] gmail.com

| UNscriitor a răspuns:

Uite am gasit pagina unde poti sa publici poezii. Acum nu doar ca compui ci si poti sa publici. http://poezie-romaneasca.blogspot.com/ succes

| UNscriitor a răspuns:

Http://poezie-romaneasca.blogspot.com/ pana la 28 februarie inca mai poti trimite aici poeziile ca sa fie publicate in volumul 2011.

| lavinia_9297 a răspuns:

Scrie o carde de poiezi si o publici

| andrei09 a răspuns:

Si eu vreau sa public dar nu stiu cine stie

| DarkNitronik a răspuns:

Am sa postez doar o strofa dintr-o poezie scrisa de mine.
Se numeste, intalnire la cafea
Intalnire la cafea
de lucian george

La o masa din nuiele
Ne asteapta doua cafele
Asezate-n, mod sincron
Ca intr-o piesa de simplon
Hai sa ne dam intalnire la cafea
Pentru a ne putea, vedea
Si sa ne sorbim din priviri
Ca-n vremuri pline de amintiri
Cafeaua calda si aburinda
Aroma ei puternica, ne abunda
Si sa sorbim din licoare
Simntind un miros de floare

| ronaldo22 a răspuns:

Iarna cad fulgi de nea printre crengile golase si se bucura lumea ca vine iarna am compuso si eu nu-s daca va place da are rima

| secretgirl a răspuns:

Am aceeasi intrebare...

| Elenapotosca a răspuns:

Am auzit ca exista site'uri unde poti sa le publici...

| LauraCS a răspuns:

Eu la fel scriu poezii si sunt din Moldova, cum va pare creatia mea? Invata-ma sa mor in bratele tale...
Sa reinviu si iar sa te privesc,
Sa stam spate in spate
Uniti...ca cuplul ingeresc...

Invata-ma sa mor in bratele tale...
In focul dragostei sa ma topesc,
Apoi ca pasarea Phoenix
Sa reinviu si iar sa te iubesc...