| Ingrid16V a întrebat:

Imi place sa compun versuri... unde le-as putea publica?crying
Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Pe un blog personal :*
www.blogspot.com
Succes; x
Sa. mi dai si mie blogu' apooi.

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ai încercat pe www.agonia.ro sau www.poezie.ro
Mai poţi încerca eventual să publici în vreo revistă a şcolii (dacă aveţi aşa ceva) sau în reviste de profil, dar pentru asta trebuie să fie destul de bune.
Succes!

| agent003 a răspuns:

Este un sait poezii.md
te inregistrezi si le pui acolo

| Xname a răspuns:

Nu stiu. fa-ti un blog special pentru asa ceva si publica-le...winking

| zooooza a răspuns:

Fa un blog si numeste-l :"Gandurile mele", sau ceva de genul.Sau cauta concursuri si trimite versurile.

| Me_5216 a răspuns:

Ai putea sa le publici pe un blog... Sau si mai bine, poti sa scrii o carte.

| Insurgent a răspuns:

Ceao, pooi poti sa intri pe diferite situri si sa iti faci cont de ex sunphoto ...etc aprop o sati las un msj pe privat, sa te uitiwinking

| CarmenR a răspuns:

Poti sa iti faci cont pe www.intelepciune.ro

| .sad a răspuns:

pai ai putea sa iti faci un bloghappy

| DominicxD a răspuns:

Blogspot.com

| heyworld a răspuns:

Sunphoto