| BloodPrison a întrebat:

Imi puteti sune va rog cum sterg o intrebare sau raspunsuri la o intrebare de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| AlexiaClaudia a răspuns:

Buna,uh nu poti sterge nici o intrebare doar administratorul situ-lui care este Stele, du-te la intrebarea care vrei sa o stergi si vezi in dreapta raporteaza si dai acolo caracter irelevant si mai trebuie sa rogi pe cineva sa ti-o reporteze, si in-cateva zile intrebarea iti va fi stearsa.

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10 raportari, daca nu ma insel), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

1 răspuns:
| CldN a răspuns:

La intrebarile melewinking