| cosminvalerian a întrebat:

Voi nu ati vrea sa puteti da funda la mai multe raspunsuri la o intrebare?

Răspuns Câştigător
| guzanu92 a răspuns:

Cred ca funda a fost facuta pentru a alege cel mai bun raspuns - intotdeauna exista un SINGUR "cel mai bun raspuns" tocmai pentru ca e "cel mai". Daca am avea posibilitatea de a da mai multe funde pe intrebare cred ca foarte multi ar abuza de acest lucru. Nu crezi? ^^

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu,dai fundă răspunsului care te-a ajutat CEL mai mult. Dacă am putea da mai multe funde,le-am da la întâmplare,TPU este perfect așa cum e,în afară de adminii nepăsători și de utilizatori cu bețe în cur care se dau mari,deci în concluzie, nu! Fiecare dă răspunsuri diferite, ce ar fi să îi dai și lui DoarDee fundă, și să îmi dai și mie? Sunt 2-ă răspunsuri complet diferite, nu are rost!

| zambiriciu a răspuns:

Ba da, dar eu o consider cea mai buna pe cea care e postata primahappy