| AgnesLaFresque a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg o intrebare? ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact Trimiti aici link-ul cu intrebarile/intrebarea respective/respectiva catre un admin si ei o sa o sa le/o stearga intr-un interval de 48 de ore (adica 2 zile).

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai 3 posibilităţi: 1.Dacă întrebarea mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O raportezi ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, după caz, dacă se încadrează la vreuna din aceste categorii. Trebuie să ai minimum 10.000 de puncte pentru raportare ori să o raporteze 2 sau mai mulţi utilizatori care au împreună cel puţin 10.000 de puncte şi raportarea să fie corectă, altfel va fi repostată. 3.Scrii un mesaj din contact, dai link-ul întrebării şi rogi echipa TPU să o şteargă. În ultimele două cazuri va trece un timp până să fie ştearsă, mai ales la ultima posibilitate. Succes şi numai bine!

| SamSon a răspuns:

Dai la contact-->completezi formularul in care ceri sa ti se stearga intrebarea-->dai trimitere