| catalingrad2012 a întrebat:

Imi spune careva un site cu care pot cumpara hosting gratuit de fisiere. (exe, pdf, jpg, swf...). Nu domeniu, dar nici site. Un hosting cu care pot publica tot felul' de fisiere.

Daca am de ales voi da funda la cel mai "ieftin" si bun raspuns

1 răspuns:
| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Poţi face acest lucru prin intermediul browser-ului Opera şi a platformei Opera Unite, implementată în acesta. Link cu tutorial de instalare şi utilizare: http://www.ultranetworks.ro/......unite.html