| ζøvع a întrebat:

IMPORTANT! Spuneti-mi ce mai pot pune pe acest blog? ideii multe vreau si fundita doar atat cer niste idei, ce sa mai postez? pls, help me!

www.barbiedeea11.blogspot.com

1 răspuns:
| KarmaChameleon a răspuns:

Salut! Ai putea cauta pe net citate/statusuri/vorbe de duh/maxime despre mai multe categorii :dragoste,viata,prietenie, scoala, tristete etc.Sau ai putea ruga un prieten talentat la desen sau poezii/proza sa te lase sa le publici(ca sa ai o categorie cu arta.sau talente, sau cum vrei sa o numesti). Daca vrei lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si iti dau si eu cateva desene de-ale mele(ca eu nu le-am publicat in niciun blog/site).