| anytimeanywhere a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste idei, ce as putea pune pe blog? mrs :X

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Poti pune multe lucruri...
acestea sunt doar niste idei care imi vin in minte; poti pune:
-poze
-muzica
-ghicitori
-glume si bancuri
-conturi
-siteuri(cred ca poti pune, nu stiu exact):d
-id-uri de mess
-poti comenta depre vedete

cam atatea imi vin in mintethinking

dar daca pui siteuri sa imi trimitzi si mie un mesaj privat cu ce siteuri ai pus, ca ma plicty pe calculator si vreau sa stiu ce siteuri mai sti.:d
sper ca ti-am fost de folos.te pup:*

7 răspunsuri:
| Ciprian16 a răspuns:

Uite de aici m-am inspirat si eu si acum e full uitete si tu
Sper ca te-am ajutat!>>> http://bloghita.info/ce-sa-pui-pe-un-blog-ghid-complet-in-10-pasi/

| dedekool a răspuns:

Sa ai poze pe blog si descrierea lor cu filmele si serialele sau jocurile care iti plac
sa ai pagini de pareri despre ce mai trebuie sa pui pe blog
poti scrie despre fiecare vedeta in parte
pagini cu intrebari de la cei ce iti urmaresc blogul

| VaRogAjutor a răspuns:

Daca ai un blog personal...Ce te intereseaza pe tin ce iti place ce nu-ti place ce film ai vazut {ieri etc...}Daca tea placut ce mai trebuia adaugat pune poze cu tine pelisaje{daca vrei scrie despre aventurile tale, prieteni tai,}Ca un fel de *MyStIle*
PS da ceva chiar interesant!

| Bezea a răspuns:

In primul rand este blogul tau asa ca trebuie sa scrii ce iti place tie dar uite cateva idei :Numarul de la sutien, dimensiuni, citate favorite, intamplari amuzante, extraterestri sau intamplari supranaturale, opinia ta despre gay/religie/lesbience, prieteni despre mine care iti dau ideile astea sunt atat de multe oportunitati asa ca alege una care iti place tie si distreaza-te.
Apropo ai putea sa pui blogul tau si aici.

| Clauditsaaaa a răspuns:

Buna^^. Poti sa pun statusuri, sa scrii ceva despre tine, o intamplare fericita sau nefericita. orice :*. Bafta.

| LikeChocolate a răspuns:

Intamplari ciudate, amuzante, jenante etc. care ti s'au intamplat tiehappy

| deadrose2543 a răspuns:

Pai pe bloc ai putea pune poze care iti plac tie, povestiri de-ale tale, adica ce ti s-a intamplat tie nu stiu cand si chestii din astea
poti pune si ce melodii vrei
si tot ce vrei u thinking
poti pune si versuri de la melodii