| Daria a întrebat:

In ce data sunteti nascuti? Si ce cadouri va doriti de ziua voastra?happy

10 răspunsuri:
| Maria_8259 a răspuns:

19 Septembrie
Cadou nu as vrea ceva neaparat...
Faptul ca sunt prieteni si familia langa mine e cel mai bun cadoulove struck

| AnneMarri a răspuns:

10 octombrie si imi doresc un telefon cu touch love struck

| Alexandra9909 a răspuns:

Pe 17 sept.
si vreau role performantebig grin

| Libelle a răspuns:

Pe 12 noimebriehappy
Mai e mult.Nu vreau nimic material, poate un catel, ma mai gandesc.

| Inna16 a răspuns:

16 iunie :-x

o petrecere surpriza:-x

| HeathLedgerForever a răspuns:

19 august.
sa se intample ceva deosebit love struck.

| AxyAxyMaxy a răspuns:

17 decembrie xD sh cadou...Laptop happy sau telefon BlackBerry bold laughing~m`am cam saturat de samsungu` cu touch [da nah`~il iubesc si pe elhee hee]
Sh daca nu` primesc ma multumesc cu haineee` love struck multeeebatting eyelashes

| anonimaaa_1370 a răspuns:

Heii big hug 3 Februarie.si eu mai mult prefer sa am prietenii si persoanele impostante langa mine :X dar daca insisti laughing glumescbig grin as prefera Banii laughing oricum vrei sa ii cumperi cuiva un cadou si nu stii ce? sau nu stii u ce cadou vrei? laughingbatting eyelashes :* Sanatatebig grin

| marina_1486 a răspuns:

24 aprilie.Nu as vrea ceva neaparat, sa fie langa mine familia, prietenii.rudele si o sa fie totul perfect.Dar nu ar strica un telefon cu touch

| pwp a răspuns:

20 decembrie.
nu imi doresc nimic.am absolut orice imi doresc!