| DanaQ a întrebat:

Ce fel de urari/mesaje doreste un baiat/barbat sa primeasca de ziua lui? Ma refer doar la mesaje, nu la cadouri etc. Noi, fetele, suntem mai sensibile si destul de complicate si am vrea sa va uram multe happy, voi sunteti persoane simple...si totusi ce urari doriti sa auziti de la noi de ziua voastra?

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Un simplu "la multi ani!" si un sarut prin care sa-i demonstrezi ca totul va fi bine si totodata sa-i dai de inteles ca vei fii acolo mereu cand va avea nevoie! :-)