| Balboa a întrebat:

In ultima vreme m-am prostit de tot. nu masi invat cum invatam./ am luat un 6 la mate. celelalte note ale mele sunt 9 si 7. deci media imi iese 7. nu ma mai pot concentra pe scl, nu stiu de ce. va rog ajutati-ma sa imi repar media si sa nu fiu chiar de nota 7. sfaturi cum sa imi redresez viata, orice, este binevenit. mersi anticipat si funda.

Răspuns Câştigător
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Ar trebui sa te concentrezi mai mult pe scoala.mai ales acum cand mai e putin si se termina.ar trebui sa iti repari mediile cat mai poti.gandeste-te la o persoana la care tii tu foarte mult si ambitioneaza-te spunandu-ti ca pentru ea faci totul(eu asa fac).
Succes la invatat!:*